KURUMSAL FLASH MOB HİZMETLERİ

Click to rate this post!
[Total: 50 Average: 5]

Organizasyonlarınızı dans gösterileri ile renklendiriyoruz. İster Düğün , İster Evlilik teklifi , ister alışveriş merkezi açılışı olsun birçok alanda önceden belirlenen ve hazırlanan dansçı grubumuzla Türkiye’nin heryerine Flash mob Organizasyon sağlıyoruz. 

Flash mob, kısaca bir grup insanın belirli bir alanda, önceden hazırlamış oldukları dans gösterisini sergilemesi anlamına gelmektedir.

Çok fazla sayıda insanla büyük çapta bir şeyler yapmak zor olsa da, sizler için haftalarca çalışıp ekibimizi uygun seviyeye getiriyoruz.

Reklam, eylem, süpriz, teklif, gibi birçok alana yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

Flash mob kurguları ve senaryoları yazıp hiç kimsede olmayan projelere 1996 yılından bu yana başarı ile imza atmaktayız. Dans adı altında tüm çalışmalarımızı kurumsal yapmaktayız. Yaratıcı flash mob ve etkili planlamalarla her dans organizasyonu daima hatırlanacak kusursuz günlere dönüştüren firmamız, A’dan Z’ye bünyesindeki ekipmanları ve uzman dans koreograf kadrosuyla amatör ruhunu kaybetmeden profesyonel bir bakış açısıyla hizmet vermekteyiz.

 

Partiler, workshoplar, turnuvalar, lansmanlar gibi farklı çalışmalarda flash mob kurgu çalışmaları şeklinde düzenlediğimiz bu planlar tüm aralarda eğlenceli flash mob aktiviteleri ile keyifli anlar geçirebilirsiniz.
Bir kurumun reklamın enerjisini harekete geçirmenin, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmanın en etkin yollarından biri, motivasyon flash mob,larıdır . İş ortaklarımızın verimini, çalışanları arasındaki iletişimi artırmak için, kurum kimliği ve dinamiklerine özel flash mob projeleri tasarlıyoruz. Türkiye’nin farklı noktalarında. Flashmob dans yaratıcı etkinliklerle zenginleşen, rehber anlatımlı, temalı dans kurguları sayesinde, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artıran ve tüm izleyenlerin en verimli şekilde keyif almasını sağlıyoruz.

☑️Organizasyonlarınızı dans gösterileri ile renklendiriyoruz. İster Düğün , İster Evlilik teklifi , ister alışveriş merkezi açılışı olsun birçok alanda önceden belirlenen ve hazırlanan dansçı grubumuzla Türkiye’nin her yerine Flash mob Organizasyon sağlıyoruz.

☑️Flash mob, kısaca bir grup insanın belirli bir alanda, önceden hazırlamış oldukları dans gösterisini sergilemesi anlamına gelmektedir.

☑️Çok fazla sayıda insanla büyük çapta bir şeyler yapmak zor olsa da, sizler için haftalarca çalışıp ekibimizi uygun seviyeye getiriyoruz.

☑️Reklam, eylem, sürpriz, teklif, gibi birçok alana yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

🔷Yılmaz Nişancı ☎️0505 380 59 22

EnglishTurkeySaudi Arabia
error: Content is protected !!
Ara