Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Düğünlerinize çok az bir süre kala sizlere 4 saatlik profesyonel eğitim veriyor, ve düğünlerinizde hatasız oyun havaları oynamanızı sağlıyoruz. Evlenecek çiftlere rüya gibi bir düğün dansı hazırlayıp,
eşsiz bir koreografi sunuyoruz. İstanbul’daki dans salonumuza gelip hemen derslerinize başlayın.
Düğün de misafirleriniz, bu özel gününüzü kutlamak için yanınızdadır. Dolayısıyla sizinde onlarla birlikte bunu kutlamanız gerekmektedir.

Eşinizle birlikte davetlilerinize göz kamaştırıcı bir şölen sunduktan sonra, türk danslarını herkesle birlikte yapmak isteyebilirsiniz. bizler bu yüzden sizin yanınızdayız. ve acil dans dersleri olarak 2 derste tüm sorunlarınızı çözmekteyiz.
Yılmaz Nişancı eşliğinde alacağınız 4 saatlik bu eğitim sonrasında düğünlerinizde ister eşinizle romantik bir vals yapın, isterseniz de düğün ‘de eğlenen diğer misafirlerinize ayak uydurun.
Davetli olduğunuz bir düğün olabilir veya konsept olarak oyun havaları,erik dalı, ankara misket, çakal çökerten zeybeği, roman havası gibi bazı dans türlerinizi yapmanız gerekebilir.
bu saydığımız tüm dansları Yılmaz Nişancı eşliğinde tam 4 Saat 2 Derste %100 olarak öğrenmiş olacaksınız.
Bizler sizlerin duruşuna, bakışına, yaşına, işine, tarzına göre koreografileri özel olarak hazırlamaktayız. Bu sebeple herkese aynı eğitimi vermemekteyiz. Dans Eğitmenimiz Yılmaz Nişancı sizlere özel bu koreografiyi, dans salonumuzda ölçüp biçecek ve bir kıyafet gibi üzerinize giydirecektir.

Dans salonumuzdaki eğitimlerimiz birebir ve kişiye özeldir. ( Partnerinizle birlikte geldiğiniz eğitimler dahil özeldir )

Eşiniz ile geldiğiniz dans eğitimleri sizlere tek fiyatdan sunulmaktadır.

Düğün vals dans eğitimi aldıktan sonra dilerseniz düğünde Türk oyun havaları danslarını da çok az bir fiyat farkı ile paket olarak alabilir yine 4 saatlik süre halinde tüm dilediğiniz düğün danslarını öğrenebilirsiniz.

Düğün dansı denildiğinde bu dansın çok özel olması gerektiğinin altını çiziyoruz. Çünkü hayatınızda ilk ve tek olacak bir an için sizleri profesyonelce eğitiyoruz. Hatasız ve göz kamaştıran düğün dansınızı bizler çok kısa bir süre içinde tasarlıyoruz.

Dans salonumuz’da Covid-19 kurallarına uyulmaktadır. Maske-Mesafe-Hijyen üçgeni esasa alınarak virüse karşı önlemimiz mevcuttur. Bu sebeple gönül rahatlığı ile gelip dans dersleri alabilirsiniz.

Kadıköy’de bulunan düğün dansı ve oyun havaları salonumuz görsellerine sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz.

Artık düğünlerde oynamaya çekinmeyecek, sizde davetlileriniz ve arkadaşlarınızla birlikte dans pistinde figürlerinizi sergileyebileceksiniz. Düğün de sizlere gerekli olabilecek tüm dans türlerinin eğitimini sizlere sadece 4 saat 2 derste garantili bir şekilde öğreteceğiz.
1991 yılından bu yana hizmet veren ve Kadıköy İstanbul’da bulunan Dans Okulumuza hepinizi bekliyoruz.

Düğünlerinize çok az bir süre kala sizlere 4 saatlik profesyonel eğitim veriyor, ve düğünlerinizde hatasız oyun havaları oynamanızı sağlıyoruz. Evlenecek çiftlere rüya gibi bir düğün dansı hazırlayıp, eşsiz bir koreografi sunuyoruz. İstanbul’daki dans salonumuza gelip hemen derslerinize başlayın.

Yılmaz nişancı Halay, Çiftetelli Oyun Havaları Dans Kursu
– GSM : 0505 380 59 22
– İnstagram : Yilmaz_nisanci
– Facebook : https://www.facebook.com/yilmaznisancii

Comments are closed

EnglishTurkeySaudi Arabia
error: Content is protected !!
Call Now ButtonAra