dans ekibi
Click to rate this post!
[Total: 15 Average: 5]

Click to rate this post!
[Total: 15 Average: 5]
Alışveriş merkeziniz için flash mob mu düşünüyorsunuz veya bir açılış ? hatta eşinize yapacagınız bir süpriz ?

Organizasyonlarınızı dans gösterileri ile renklendiriyoruz. İster Düğün , İster Evlilik teklifi , ister alışveriş merkezi açılışı olsun birçok alanda önceden belirlenen ve hazırlanan dansçı grubumuzla Türkiye’nin heryerine Flash mob Organizasyon sağlıyoruz. 

Flash mob, kısaca bir grup insanın belirli bir alanda, önceden hazırlamış oldukları dans gösterisini sergilemesi anlamına gelmektedir.

Çok fazla sayıda insanla büyük çapta bir şeyler yapmak zor olsa da, sizler için haftalarca çalışıp ekibimizi uygun seviyeye getiriyoruz.

Reklam, eylem, süpriz, teklif, gibi birçok alana yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

İşte doğru adrestesiniz. Flashmob çok ciddiyet gerektiren ve türkiyede  yapılması çok güç bir organizasyon olmakla beraber, türkiyede amator grupların flashmobu ıcra etmeye calısmaları yüzünden seçiminizi doğru yapmalısınız. işimizi 1991 yılından beri profosyonel bir şekilde yapıyoruz 350 kişilik bay ve bayandan oluşan dansçılarımız ile görenlerin ağızlarını açık brakacağız. daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

Flash mob kurguları ve senaryoları yazıp hiç kimsede olmayan projelere 1996 yılından bu yana başarı ile imza atmaktayız. Dans adı altında tüm çalışmalarımızı kurumsal yapmaktayız. Yaratıcı flash mob ve etkili planlamalarla her dans organizasyonu daima hatırlanacak kusursuz günlere dönüştüren firmamız, A’dan Z’ye bünyesindeki ekipmanları ve uzman dans koreograf kadrosuyla amatör ruhunu kaybetmeden profesyonel bir bakış açısıyla hizmet vermekteyiz.

☑️Organizasyonlarınızı dans gösterileri ile renklendiriyoruz. İster Düğün , İster Evlilik teklifi , ister alışveriş merkezi açılışı olsun birçok alanda önceden belirlenen ve hazırlanan dansçı grubumuzla Türkiye’nin her yerine Flash mob Organizasyon sağlıyoruz.

☑️Flash mob, kısaca bir grup insanın belirli bir alanda, önceden hazırlamış oldukları dans gösterisini sergilemesi anlamına gelmektedir.

☑️Çok fazla sayıda insanla büyük çapta bir şeyler yapmak zor olsa da, sizler için haftalarca çalışıp ekibimizi uygun seviyeye getiriyoruz.

☑️Reklam, eylem, sürpriz, teklif, gibi birçok alana yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

🔷Yılmaz Nişancı

☎️0505 380 59 22

©️http://www.dansorganizasyon.net

💠http://www.yilmaznisanci.com

🔘@yilmaz_nisanci

dans organizasyon

dans gösteri ekibi

DANS

Comments are closed

error: Content is protected !!
Call Now ButtonAra