Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Açılışlarınız, kutlamalarınız, doğum günleriniz , evlenme teklifleriniz, konserleriniz ve daha akla gelebilecek her türlü halka açık görsel gösteride yanınızdayız. 350 kişilik profesyonel Flashmob Dansçı ekibimiz ve daha fazla detay için bize ulaşın

Gören herkesi şaşkına çevirecek, büyük bir dans organizasyonuna hazır olun
avm içi organizasyonlar, açık hava diğre etkinlikler, Müzik Klipleri, Sıradışı evlilik teklifleri, partiler, galalar, fuarlar, lansmanlara uygun olarak, 350 kişilik profesyonel dansçı ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz.
Flashmob dans gösterileri ; önceden hazırlanmış dansçı ekibimizin ansızın dans sergilenecek yere çıkması ve insanların ilgisini kısa bir süreliğine çektikten hemen sonra, müziğin başlaması ve ona eşlik eden daha birçok dansçınında dans alanına çıkması ve aynı anda aynı dansı yaparak, izleyenleri şaşkına çevirmesiyle bilinen bir iştir.
Flashmob gösterilerine ve evlilik teklifleri için dans çalışmalarına ve dans şovuna isterlerse organizasyon sahipleride katılabilirler.
Flashmob şuan da Avrupa’da fazlaca tercih edilen ve reklam potansiyali oluşturan etkinlik türüdür. Bizler bu sanatı Türkiye’ mize taşıyarak işimizi gururla yapıyoruz.

İletişim : Yılmaz Nişancı
Türkiye’nin Tüm Noktalarına Hizmet Veriyoruz.
Ofisimiz İstanbuldadır. Lütfen İletişime Geçiniz.

Kareograf Yılmaz Nişancı İletişim
0505 380 59 22
İnstagram : Yilmaz_nisanci
Facebook : https://www.facebook.com/yilmaznisancii
http://yilmaznisanci.com/
Türkiyenin tamamına Flashmob Hizmetimiz Bulunmaktadır.

Comments are closed

EnglishTurkeySaudi Arabia
error: Content is protected !!
Call Now ButtonAra