Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
ıstanbul dans kursu

düğün flash mob

Flashmob Nedir ?

Flashmob  Bir düşünce, bir reklam, bir kutlama veya Anlamlı herhangi bir durumu, Halka açık ama hiç beklenmedik bir ortamda aniden Profesyonel dansçılar tarafından başlatılan ve büyük kapasiteli ( 100 kişi )  bir süpriz dans gösterisidir.

Açılışlarınız, kutlamalarınız, doğum günleriniz , evlenme teklifleriniz, konserleriniz, Firmanızın Reklam potansiyeline en uygun Gösteri ve daha akla gelebilecek her türlü halka açık görsel gösteride yanınızdayız. 350 kişilik profesyonel Flashmob Dansçı ekibimiz ve daha fazla detay için bize ulaşın

İstanbulda 2001 yılından beri hizmete sundugumuz , gelin ve damat adaylarına özel birebir düğün dans dersleri ile yine sizlerin karşısındayız. İstanbulda evlenen çiftler için misafirlerinizin önünde sergilemeniz gereken ilk dans derslerini vermekteyiz Modern danstan sıkılan veya alternatif bir dans türü mü arıyorsunuz ? tabi ki o da bizim dans kursumzuda mevcut. Düğün dans kursumuz profosyonel dans hocaları ile 2001 yılından beri bu hizmeti vermekte. size o günkü heyecanı yaşatarak yapılan provalar ile sadece 5 gün içerisinde eşiniz ile bir uyum içerisinde dans edebileceksiniz.
iletişim: (0505 380 59 22 )

Comments are closed

EnglishTurkeySaudi Arabia
error: Content is protected !!
Ara