slide1
slide2
slide3
previous arrow
next arrow

Organizasyonlarınızı dans gösterileri ile renklendiriyoruz. İster Düğün , İster Evlilik teklifi , ister alışveriş merkezi açılışı olsun birçok alanda önceden belirlenen ve hazırlanan dansçı grubumuzla Türkiye’nin heryerine Flash mob Organizasyon sağlıyoruz. 

Flash mob, kısaca bir grup insanın belirli bir alanda, önceden hazırlamış oldukları dans gösterisini sergilemesi anlamına gelmektedir.

Çok fazla sayıda insanla büyük çapta bir şeyler yapmak zor olsa da, sizler için haftalarca çalışıp ekibimizi uygun seviyeye getiriyoruz.

Reklam, eylem, süpriz, teklif, gibi birçok alana yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

Flash mob kurguları ve senaryoları yazıp hiç kimsede olmayan projelere 1996 yılından buyana başarı ile imza atmaktayız. Dans adı altında tüm çalışmalarımızı kurumsal yapmaktayız.Yaratıcı flash mob ve etkili planlamalarla her dans organizasyonu daima hatırlanacak kusursuz günlere dönüştüren firmamız, A’dan Z’ye bünyesindeki ekipmanları ve uzman dans koreograf kadrosuyla amatör ruhunu kaybetmeden profesyonel bir bakış açısıyla hizmet vermekteyiz.

Dans Organizasyonlarımızda Kalite Politikamız

  •  Organizasyon yönetim sistemimizin etkinliğini devamlı kılmak
  •  Organizasyon alanlarımızda sunduğumuz hizmetlerin her safhasında, süreç iyileştirmeyi temel felsefemiz olarak uygulamak
  • Tüm organizasyon planlarımızı ayrıntılı bir şekilde yapmak ve uygulamak,
  • Tüm sunduğumuz dans hizmetlerimizde müşterinin itibarını düşünerek hareket etmek ve bunu kendi itibarı olarak düşünmek
  • Dans adı altında  sunduğumuz hizmetlerde verimlilik ilkelerine sadık kalmak Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli ölçmek ve iyileştirmek
  • Organizasyon hizmetlerimizin ekolojik çevreye uyumlu olmasına azami özen göstermek,
  • Müşteri taleplerini esnasında ve istenildiği şekilde karşılamasına azami önem vermek,
  • Müşterilerimize sunulan kaliteli hizmetlerimizle,onlara rekabet avantajı sağlamak

 

flash_dance_mob
Dans Casting
dans grubu kiralama
evlilik teklifi organizasyonları

Organizasyon Alanlarımız:  Flash Mob Dans, Vals, Tango, Çarliston, Cha cha, Rock’n Roll, Break Dance, Mambo, Samba, Twist, Oryantal, Salsa, Bachata, Rumba, Bale, Flemenko, Sirtaki, Hiphop, Zumba, Latin Dansları, Motivasyon Dansları,  özel danslar, kurumsal danslar, Şirket Motivasyon Dansları, Ateş Dansı, Dans Grupları, Dans Ekibi, Danscı Kiralama, Halk Oyunları, Modern dans Ekibi, Folklor ekibi, Yöresel halk oyunları, Horon, Zeybek, kafkas Ekibi Kiralama, Karadeniz halk Oyunları Ekibi, Zeybek Dansları, Halk Oyunları Dansları, Oryantal Kiralama.

Süpriz Dans Gösterilerimiz, sayesinde Türkiye’nin heryerinde görenleri şaşırtabilirsiniz. Partiler, Kutlamalar, Evlilik Teklifleri ve daha niceleri için profesyonel animasyon dansçı ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Flash Mob dans kurgusu tamamen tarafımızca yapılmakta olup herhangi biryerden kopya edilmemektedir. Konuya uygun  koreografiler alanında uzman dans hakemleri tarafından kurgulanır ve sunulur.

Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılır , akabinde kurgu montaj uygulanır bu sayede eseriniz dijitalleştirilir.

Hertürlü Organizasyonunuz için Yanınızdayız

İletişim 0505 380 59 22 / Yılmaz Nişancı
E-posta : yilmazdance@hotmail.com

Avm Organizasyonları

Evlilik Teklifi Süpriz Show

Doğum Günü Partileri

Alışveriş merkezleri içerisinde, Flashmob gösterilerimiz halka açık hiç beklenmedik bir anda yapılmakta ve Görenleri Hayrete Düşürmektedir. Kurumsal reklamlarınız için dansçı ekibimiz Sizlerle

Sevdiğiniz insana güzel sözlerinizi dile getirirken ortamınızda çok önemlidir. Flashmob ekimiz uzun yıllardır evlenecek çiftlerin organizasyonlarına tanık oldu. 

Doğum günleriniz sönük, heyecansız geçmesin. Profesyonel dansçı ekibimiz beklenmedik anlarda beklenmedik figürlerle izleyenleri büyülemektedir.

EnglishTurkeySaudi Arabia
error: Content is protected !!
Ara