Etiket arşivi flash mob istanbul

ileWeb Master

Avm içi Flashmob Dans Etkinliği Dans Organizasyon Hizmeti Dansçı Kirala

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Flashmob Nedir ?

Flashmob  Bir düşünce, bir reklam, bir kutlama veya Anlamlı herhangi bir durumu, Halka açık ama hiç beklenmedik bir ortamda aniden Profsoyonel dansçılar tarafından başlatılan ve büyük kapasiteli ( 100 kişi )  bir süpriz dans gösterisidir.

Açılışlarınız, kutlamalarınız, doğum günleriniz , evlenme teklifleriniz, konserleriniz, Firmanızın Reklam potansiyeline en uygun Gösteri ve daha akla gelebilecek her türlü halka açık görsel gösteride yanınızdayız. 350 kişilik profosyonel Flashmob Dansçı ekibimiz ve daha fazla detay için bize ulaşın

Kareograf Yılmaz Nişancı İletişim
0505 380 59 22
İnstagram : Yilmaz_nisanci
Facebook : https://www.facebook.com/yilmaznisancii
http://yilmaznisanci.com/
Türkiyenin tamamına Flashmob Hizmetimiz Bulunmaktadır.

ileWeb Master

Kurumsal Firmalara Flash Mob

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Kurumsal firmalara sunduğumuz flash mob çalışmalarımız kendini yenileyerek devam etmektedir.Bütün firma çalışanları aynı anda dans edip dans gösterisinin sonunda herhangi bir mesaj verebilirler, kendi kurgularımız veya firmanın sunduğu kurguları dans koreograf’ımız ile muhteşem bir video görüntüsü ve hazırlama uygulamalarımız ile hizmet vermekteyiz.
KURUMSAL FLASH MOB İÇİN 0505 380 59 22

ileWeb Master

Flash Mob

[Toplam: 34   Ortalama: 5/5]
flash mob

flash mob istanbul

[Toplam: 34   Ortalama: 5/5]
Bugüne kadarbir çok flash mob gerçekleştirilmiş başarılı bir çok projeye özverili, disiplinli ve başarı odaklı çalışma anlayışı ile destek vermiş ve bugünün talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek yenilikler ile bildiği en iyi işi yapmaya devam etmektedir.Kalite, yaratıcılık ve başarının asla sınırı olmadığına inandığımız bir flash mob hayali ile yola çıktık..

Dans organizasyon

ileWeb Master

İstanbul Flash Mob

[Toplam: 1   Ortalama: 3/5]

istanbul flash mob organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak, müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.Flash mob Ulusal ve uluslararası birçok referansımızla sektörde sizler sayesinde lider olmaya devam edeceğiz.İstanbul flash mob ekibi için
bize ulaşın 0505 380 59 22

Call Now ButtonAra
error: Content is protected !!