Etiket arşivi evlilik teklifi

ilegrafik tasarım
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sevgililer Günü Süpriz Evlilik Teklifi

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

14 Şubat geldi çattı, sizde müstakbel eşinize onun asla unutamayacağı bir görsel şölen hazırlamak istermisiniz ?

Dansçılarımız 1991 yılından bu yana kendi alanlarında profesyonel olarak Türkiyenin ‘ her il ve ilçesinde dans gösterileri gerçekleştirmektedir.

Sizde ansızın müziğin başlaması ve dansçılarımızın piste çıkıp ortalığı şaşkına çevirdiği bir süpriz organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İletişim Yılmaz Nişancı
0505 380 59 22

www.yilmaznisanci.com

www.dans.flashmob.com.trileOrganizasyon

Kurumsal Dans Casting Dans Ajansı İstanbul

[Toplam: 16   Ortalama: 5/5]

Türkiye’nin her yerine kurumsal ve bireysel olarak dans grubu hizmetleri, klip,reklam,sinema,dizi ve dans adı altında geçen tüm çalışamalara açığız günden güne dans ajans casting kadromuz kendini yenilemektedir.

Dans adı altında tüm projeleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İrtibat: 0505 380 59 22

dans organizasyonları

dans casting

ileOrganizasyon

Eğlence Organizasyonları-Flash Mob Ve Dans Hizmetleri

[Toplam: 71   Ortalama: 5/5]

Davetlerinizi , Açılışlarınızı , Kutlamalarınızı Flashmob Dans Organizasyon ile Süslemek ve Herkesi Şaşırtmak İstermiydiniz ?

Flashmob dansçı ekibimiz  Türkiye’nin heryerinde sizlere hizmet vermektedir. Önceden hazırladığımız koreografileri, istenilen yer ve mekanda süprizli bir şekilde sunuyor ve izleyenleri şaşkına çeviriyoruz. İşte Çalışmalarımızdan Birkaç Görsel.

Organizasyonlarınızı dans gösterileri ile renklendiriyoruz. İster Düğün , İster Evlilik teklifi , ister alışveriş merkezi açılışı olsun birçok alanda önceden belirlenen ve hazırlanan dansçı grubumuzla Türkiye’nin heryerine Organizasyon sağlıyoruz

İletişim: (0505 380 59 22)

Dans Organizasyonlarımızda Kalite Politikamız

  •  Organizasyon yönetim sistemimizin etkinliğini devamlı kılmak
  •  Organizasyon alanlarımızda sunduğumuz hizmetlerin her safhasında, süreç iyileştirmeyi temel felsefemiz olarak uygulamak
  • Tüm organizasyon planlarımızı ayrıntılı bir şekilde yapmak ve uygulamak,
  • Tüm sunduğumuz dans hizmetlerimizde müşterinin itibarını düşünerek hareket etmek ve bunu kendi itibarı olarak düşünmek
  • Dans adı altında  sunduğumuz hizmetlerde verimlilik ilkelerine sadık kalmak Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli ölçmek ve iyileştirmek
  • Organizasyon hizmetlerimizin ekolojik çevreye uyumlu olmasına azami özen göstermek,
  • Müşteri taleplerini esnasında ve istenildiği şekilde karşılamasına azami önem vermek,
  • Müşterilerimize sunulan kaliteli hizmetlerimizle,onlara rekabet avantajı sağlamak

 

Flash mob kurguları ve seneryoları yazıp hiç kimsede olmayan projelere 1996 yılından buyana başarı ile imza atmaktayız. Dans adı altında tüm çalışmalarımızı kurumsal yapmaktayız.Yaratıcı flash mob ve etkili planlamalarla her dans organizasyonu daima hatırlanacak kusursuz günlere dönüştüren firmamız, A’dan Z’ye bünyesindeki ekipmanları ve uzman dans koreograf kadrosuyla amatör ruhunu kaybetmeden profesyonel bir bakış açısıyla hizmet vermekteyiz.

 

0505 380 59 22 Online Whatsapp İrtibatı

ileOrganizasyon

Klip Dansçıları Organizasyon Ajansı

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]
Bu zamana bir çok ünlü isim ile çalıştık ve kliplerine bir çok dans koreografi hazırladık dans organizasyon ajansımızda 4000 e yakın dansçı bulunmaktadır sizin konseptinize hangi dansçı uygun ise özenerek seçip göndermekteyiz, dans varsa tüm klipler güzeldir, sanat hayatınızda başarılar dilerim.

Dans events organizasyon iletişim: 0505 380 59 22

dans grubu kiralama

dans hizmetleri organizasyonu

ileOrganizasyon

Dance Event Türkiye İstanbul

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]
flash mob dans

Dans casting dans hizmetleri organizasyonu

Marka tanıtımları lansman, geceler,klipler,reklamlar ve daha bir çok dans adı altında gecen çalışmalarımızda kalitede hizmet tanımıyoruz flash mob alanında öncü markayız. Tüm organizasyonlarınızı bize teslim edebilirsiniz, sizin emanetiniz bizim emanetimizdir.

ONLİNE İLETİŞİM: 0505 380 59 22

Call Now ButtonAra
error: Content is protected !!