Etiket arşivi dans gösterileri

ileOrganizasyon

Okullara Dans Hazırlama Lise,İlk Okul

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Çocuk bayramlarında okullar arası dans gösterilerine dans hazırlayabiliriz.,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı,Ağustos Zafer Bayramı,29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bu tarz çalışmalarda bulunup çok güzel anılar yaşatabiliriz.

ileOrganizasyon

AVM-ORGANİZASYON

[Toplam: 9   Ortalama: 4.7/5]
dans hizmetleri

AVM Dans hizmetleri Organizasyon

Dans Organizasyon rakamlarla ifade edilen gerçekçi, iddialı hedefler belirlemek ve bu hedeflere ulaşmak için gayret sarf etmek esastır. Kariyer yönetimi planlaması, çalışanların performanslarının periyodik olarak değerlendirilmesine baz teşkil eder. Dans organanizasyon şirket Kurum çalışanlarının geri bildirimlerinin iş süreçlerinin iyileştirilmesinde girdi olarak kullanılması esas olup, bu geri bildirimler tertiplenen iletişim toplantıları, öneri sistemleri, performans görüşmeleri ile şekillendirilir. Avm’lerde etkinlik organizasyonlarında öncü olan markamız kaliteli hizmet vermeyi görev bilir.

ileOrganizasyon

Doğum Günü Organizasyonu İstanbul

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Doğum günlerine özel hazırlanmış dans gösterileri ve kostümsüz animasyon ekibi animatör yollayıp çocuklara Whorkshop yaptırmaktayız,eğlenceli ve keyifli olan doğum günlerinizi dans gösterileri ile süsleyebilirisniz.

ileDeniz Kırnal

Türkiye Dans Organizasyon Firması Dans Gösteri Şov Ekibi

[Toplam: 6   Ortalama: 5/5]
Kurumsal Flash Mob Hizmetleri

Flash Mob Dans

[Toplam: 6   Ortalama: 5/5]
Türkiyede Flashmob Dans Organizasyonlarının  öncü lideri firmamız , yapmak istediğiniz  gösteri şovunu, eylemi, açılış törenini, veya halka vermek istediğiniz mesajı canlı bir  şekilde bedensel dans hareketleri ile insanlara sunuyor.

Dans gösterileri tüm insanların ilgisini tek bir noktaya çekerek mukemmel görsellikle sunacağı eşsiz benzersiz şovlarla akıllardan asla silinmeyecek.

Türkiyenin her noktasına yapabileceğiniz bu dans organizasyonu için 350 kişilik dansçı kadromuzun tam kadro hazır hale gelmesi için 20 günlük bir ön çalışma hazırlamaktayız.

Etkinlik günü, kız ve erkek karışık olmak üzere tamamen profosyonel dansçılar sahne alacaktır.

İstanbulun en can alıcı noktalarında milyonlarca insanın içinde aniden dans etmeye başlayan insanları hayal edin !  daha sonra o grup saniyeler sonra büyüyerek, tam tamına 350 kişiye kadar ulaşabilecek. bütün türkiye gazetelerinde haberleriniz sayfaları süsleyecek.

Türkiye Dans Organizasyon Profosyonel Koreograf Yılmaz Nişancı

0505 380 59 22 

Call Now ButtonAra
error: Content is protected !!